ART / Lithographs / Litograph 8134198
nr 813 4198
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Peter Dahl (b. 1934), signerad ej numrerad, 42x28,
LITOGRAPH (F), Peter Dahl (f. 1934), signerad ej numrerad, 42x28
Peter Dahl, Swedish painter born 1934, dead 2019.
1000
SEK 800
Monday Mars 11 2013
at 18:47:45
450 kr
400 kr
700 kr
600 kr
Peter Dahl (f. 1934)