KONST / Litografier / Litografi 8134198
nr 813 4198
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Litografi, Peter Dahl (f. 1934), signerad ej numrerad, 42x28
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 11 mars 2013
kl 18:47:45
450 kr
400 kr
700 kr
600 kr
Peter Dahl (f. 1934)